Sochacki Design – Innowacyjna firma informatyczna świadcząca kompleksowe usługi z zakresu projektowania nowoczesnych stron www.

Image Alt

Regulamin

  /  Regulamin

Regulamin Turnieju ONLINE Sochacki Esports FIFA 19

 1. Turniej jest dla wszystkich zawodników, zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
 2. Minimalny wiek zawodnika to 13 lat. W innym wypadku wymagana jest zgoda rodziców.
 3. Koszt dołączenia do turnieju wynosi 19 zł netto.
 4. Pula nagród wynosi 600 zł, czyli pełne wpisowe przy założeniu, iż zapisze się 32 graczy. W przypadku mniejszej ilości zapisanych uczestników pula nagród adekwatnie zmniejszy się.
 5. Wygraną w turnieju jest również możliwość dołączenia do naszej innowacyjnej drużyny esportowej.
 6. Gracz przed wysłaniem formularza zgłoszenia obowiązkowo musi uiścić wpisowe za turniej. Brak wpłaty oznaczać będzie automatyczne odrzucenie zapisu na turniej.
 7. Zapisy do turnieju trwają do 31 sierpnia włącznie z tym dniem. Oficjalnie turniej rozpocznie się 2 września. Termin zapisów może wydłużyć się z powodu zbyt małej ilości zawodników.
 8. Zwycięzca turnieju otrzyma 500 zł, pozostała część podium otrzyma profesjonalne akcesoria dla graczy.
 9. Aby dołączyć do turnieju należy opłacić bilet oraz polubić nasz profil na Facebooku.
 10. Turniej dedykowany jest dla konsoli PS4.
 11. Na Facebooku dodaliśmy miejscowość wydarzenia jako Katowice. Nie musicie nigdzie przyjeżdżać, turniej jest całkowicie ONLINE.
 12. Szczegóły dotyczące meczów oraz wyników będą przekazywane za pomocą specjalnych grup na Facebooku. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na naszym oficjalnym profilu Facebookowym.
 13. Opiekunami turnieju będą specjalnie wyznaczeni moderatorzy, do których w każdej sprawie związanej z turniejem możecie się zgłosić.
 14. Czas rozgrywki przyjmuje się jako 6 minut.
 15. W przypadku rozłączenia meczu należy dograć ponownie spotkanie zachowując rezultat sprzed zerwania połączenia. Mecz należy wznowić od dokładnej minuty zanotowanej przed zerwaniem połączenia.
 16. Po zakończeniu spotkania zwycięzca obowiązkowo musi udokumentować wynik meczu za pomocą screena w dowolnej formie przedstawiającego loginy zawodników.
 17. Gramy w trybie Ultimate Team.
 18. Zakaz dodawania kart treningowych.
 19. Zakaz grania wypożyczonymi kartami.
 20. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu podczas trwania turnieju
 21. Wszystkie spotkania będą odbywać się w określonej kolejności i ramach czasowych, które zostaną określone w kalendarzu na naszej stronie internetowej.
 22. Mecze domyślnie rozgrywają się w ostatni dzień kolejki, który został podany w terminarzu. Zawodnicy mogą jednak rozegrać spotkania w innym terminie w przypadku, gdy obydwie osoby wyrażają na to zgodę. Termin ten jednak nie może przekroczyć domyślnie przyjętego dnia i godziny (Wtorek, Czartek, Sobota godziny 21:00 oraz 21:30).
 23. Wszystkie opłaty wpisowe zostaną zwrócone w sytuacji, kiedy turniej nie doszedłby do skutku z powodu np. małej ilości zainteresowanych zawodników.

Zasady rozgrywania turnieju

 1. Łączna ilość zawodników: 32
 2. 32 graczy zostanie losowo umieszczonych w 8 grupach po 4 zawodników.
 3. Z każdej grupy do fazy pucharowej awansuje 2 najlepszych zawodników. W fazie grupowej rozgrywamy mecz + rewanż.
 4. W fazie pucharowej również rozgrywamy mecz + rewanż. W przypadku remisu zawodnicy rozgrywają dodatkowy 3 mecz, w którym decyduje zasada złotego gola. Gospodarz 3 meczu wybierany jest losowo
 5. W finale rozgrywane są 2 spotkania – mecz + rewanż, ewentualnie 3 mecz z zasadą “złotego gola” w przypadku remisu po dwóch spotkaniach.

Regulamin będzie na bieżąco aktualizowany w porozumieniu z zawodnikami. Stan na dzień 08.08.2019